"Którędy do pracy?" - zawód dla filologa

Data wydarzenia:
24 Luty, 2011 - 15:30 - 17:00

Biuro Karier zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu „Którędy do pracy?”, które tym razem poświęcone będzie zawodom dostępnym dla studentów i absolwentów kierunku filologia polska.

Spotkanie odbędzie się 24 lutego 2011 roku, o godzinie 15.30, w barze „Gołębnik” na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach (pl. Sejmu Śląskiego 1).

Gośćmi spotkania będą:
Aleksandra Marzyńska - Rzecznik Prasowy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego,
Dr Aleksandra Achtelik - wicedyrektor Szkoły Języka i Kultury Polskiej,
Ida Kasprzyk – korektor, redaktor językowy, polonista i logopeda

Zapisy standardowo rozpoczynają się na tydzień przed planowanym wydarzeniem, tj. 17 lutego 2011 r. i przyjmowane są pod numerem telefonu (32) 359 – 20 – 32 w godzinach 7.30 - 15.30.

Szczegółowe informacje o projekcie Którędy do pracy znajdują się tutaj.

Serdecznie zapraszamy!