Konsultacje z doradcą zawodowym w Kampusie Cieszyńskim w kwietniu

Wybór miejsca praktyk, konsultacja listu motywacyjnego lub CV, "Test talentów"? Przedłużamy dyżury doradcy zawodowego na Kampusie Cieszyńskim o miesiąc. Skorzystaj z bezpłatnych konsultacji 31 marca, 7, 21 lub 28 kwietnia 2022 r. w godzinach 10:30 - 15:30 w pokoju B1.11A (dawniej 9 w budynku głównym). Zapraszamy także Studentów z Ukrainy i członków Ich Rodzin poszukujących pracy.

CO? – konsultacje z doradcą zawodowym
KIEDY? - 31 marca, 7, 21 kwietnia 2022 r.
GDZIE? - pokój B1.11A (dawniej 9), ul. Bielska 62, Cieszyn

W godzinach 10:30 – 15:30 spotkasz Ewę Cetnar-Tkaczyk w pokoju B1.11A (dawnej 9), znajdującym się w głównym budynku przy ulicy Bielskiej 62 w Cieszynie. Konsultacje możliwe są w języku polskim i angielskim, jak też przy pomocy aplikacji Google Rozmowa.

консультантом кар'єри (кампус Чешиньський)

Якщо Вам потрібно написати резюме, підготуватися до співбесіди на роботу або Вам потрібна підтримки в рішеннях, пов'язаних із подальшим кар'єрним шляхом, скористайтеся безкоштовними консультаціями з консультантом кар'єри у Kampus Cieszyński  (кампус Чешиньський)! Ми також запрошуємо студентів з України та членів їхніх сімей, які шукають роботу. 31 березня та 7, 21 та 28 квітня., з 10:30 до 15:30 Ви зустрінетеся з Евою Цетнар-Ткачик у кімнаті 9 (B1.11A), розташованій в головній будівлі на вулиці Bielskiej 62 у Чешині. Консультації можливі польською та англійською мовами, також у програмі "Google Talk".

Wydarzenie skierowane jest do osób poszukujących pracy, praktyk, wolontariatu, zainteresowanych rozwojem zawodowym.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)