Konsultacje kariery online!

Pokaż w kalendarzu: 
0

Nie wiesz, jak pokierować swoją karierą? Masz w głowie pomysł na siebie, ale sen z powiek spędza Ci, jak go zrealizować? Umów się na spotkanie online z naszymi coachami kariery i rozwiej swoje wątpliwości! Dzięki konsultacjom kariery skutecznie wyznaczysz swoje cele i odkryjesz swój potencjał!

 

 


CO? - coaching w Biurze Karier


DLA KOGO?
Jeśli jesteś studentem 3 roku studiów I stopnia, 2 roku studiów II stopnia lub 5 roku jednolitych studiów magisterskich, ta forma wsparcia jest właśnie dla Ciebie!


SPOSÓB APLIKACJI
Zapisanie się na konsultacje kariery online jest bajecznie proste!

 1. Jesteś studentem ostatniego roku? 
  Studiujesz na 3 roku studiów I stopnia, 2 roku studiów II stopnia lub 5 roku studiów jednolitych magisterskich? Zgłoś się do nas przez formularz online!

 2. Pobierz, podpisz i odeślij nam dokumenty
  Tutaj znajdziesz link do dokumentów - pobierz je, złóż na nich odręczny podpis i skany lub dobrej jakości zdjęcia odeślij do wybranego coacha!

 3. Umów się z coachem kariery:
  Wystarczy, że skontaktujesz się z naszymi coachami mailowo pod adresem bk@us.edu.pl i ustalisz dogodny termin na spotkanie online!

 4. Skonsultuj się online!
  Po ustaleniu terminu możesz skorzystać z konsultacji z coachem kariery bez konieczności wychodzenia z domu - wystarczy spotkać się na dowolnym komunikatorze, np. MS Teams!

 

Coaching jest realizowany w ramach projektu "STUDIA I CO DALEJ - zwiększenie konkurencyjności studentów UŚ na rynku pracy".

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (3 votes)
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego