Konkursy na portalu Treco.pl

Biuro Karier ma przyjemność zaprosić do wzięcia udziału w kolejnych konkursach na portalu Treco.pl. Dla zarejestrowanych użytkowników przygotowano bezpłatne zaproszenia na szkolenie "Jak pracować z depresją" oraz warsztat "Metamorfozy biznesu i pieniędzy".

Ponadto do wygrania są również zaproszenia na spotkanie w ramach II edycji Maratony Coachingu oraz dziesięciodniowe szkolenie Akademia Trenera.

• "Jak pracować z depresją?" (18 czerwca 2011 rok) - na spotkaniu wyjaśnione zostaną kwestie związane z radzeniem sobie ze stanami depresyjnymi (również tymi dużo poważniejszymi od około-sesyjnych) oraz pomaganiem ludziom z problemami psychicznymi.
  • "Metafory Biznesu i Pieniędzy" (18 – 19 czerwca) - warsztat jest skierowany do tych wszystkich, którzy chcieliby stworzyć nowe, skuteczniejsze strategie związane z finansami, pozwalające im podejmować lepsze i trafniejsze decyzje w tej dziedzinie.

Oba szkolenia odbędą się w Warszawie, a poprowadzi je znany neurolingwista Andrew T. Austin.

Termin zgłoszeń mija 9 maja 2011 roku o godzinie 10.00.

Regulamin losowania "Zaproszenia na cykl szkoleń A. T. Austina".

***

Spotkanie pt. "Bądź obecny! Czyli o budowaniu relacji coachingowej" w ramach drugiej edycji Maratonu Coachingu, jest skierowane do wszystkich osób zainteresowanych coachingiem oraz tych, którzy chcieliby zostać profesjonalnymi coachami. Udział w Maratonie pozwoli uczestnikom spotkać się z coachami kształcącymi w Polskiej Szkole Coachingu, a także zapoznać się z narzędziami wykorzystywanymi w tej profesji.

Zgłoszenia przyjmowane są do 4 maja 2011 roku, do godziny 10.00.

Regulamin losowania "Bezpłatne zaproszenie na drugie spotkanie w ramach II edycji".

***

Dziesięciodniowe szkolenie Akademia Trenera to intensywny trening zadaniowy, w którego skład wejdą: projektowanie interakcji, symulacje, ćwiczenia, gry, zadania indywidualne, ćwiczenia diagnozujące potencjał i predyspozycje do pracy trenera.

Warunkiem wzięcia udziału w losowaniu jest poprawne rozwiązanie jednego z Quizów portalu.

Zgłoszenia należy przesłać do 4 maja 2011 roku, do godziny 10.00.

Regulamin losowania "Bezpłatne zaproszenie na Akademię Trenera".