Konkursy dla studentów firmy Ernst & Young

W imieniu firmy Ernst & Young zapraszamy studentów kierunków ekonomicznych, finansowych i prawniczych do udziału w konkursach EY Financial Challenger oraz EYe on Tax, do których zadania przygotują eksperci z działu Doradztwa Transakcyjnego i Doradztwa Podatkowego Ernst & Young. Udział w konkursach gwarantuje zdobycie cennego doświadczenia w zakresie doradztwa transakcyjnego i podatkowego. Jest to doskonała okazja do sprawdzenia i umiejętnego wykorzystania wiedzy teoretycznej zdobytej podczas studiów, gdyż uczestnicy konkursów zmierzą się z zadaniami, które często stawiane są profesjonalistom z branży.

Zwycięstwo w konkursach daje możliwość odbycia płatnych praktyk w Ernst & Young i może być początkiem obiecującej kariery w największej firmie doradczej w Polsce.

Konkurs EYe on Tax składa się z trzech etapów, w których 3 lub 4-osobowe drużyny rozwiązują kazusy prawne dotyczące zarówno polskiego, jak i międzynarodowego prawa podatkowego.

W konkursie EY Financial Challenger startują również kilkuosobowe drużyny, które przeprowadzają transakcje sprzedaży lub kupna spółki, wykonują wyceny i przygotowują odpowiednie analizy finansowe. Uczestnicy sporządzają też rekomendacje dla klientów w zakresie prowadzonych transakcji i poszukują optymalnych rozwiązań rzeczywistych problemów.

Zgłoszenia do konkursów przyjmowane są do 18 listopada br. Więcej informacji na stronach www.ey.com.pl/EYe_on_Taxi, www.ey.com.pl/Challenger.