Konkurs: "Wiesz jak? Wygraj płatny staż"

Chcesz odbyć płatny staż w agencji marketingu reklamowego? Weź udział w konkursie "Wiesz jak? Wygraj płatny staż". Odpowiedz na pytanie #cowieszjak? w formie video lub grafiki i wygraj staż w jednym z czterech działów firmy EACTIVE: pozycjonowania, Google AdWords, analityki internetowej lub  content marketingu! Zgłoszenia można wysyłać do 21 stycznia 2018 r.

CO? – konkurs „Wiesz jak? Wygraj płatny staż”
APLIKACJA DO: 21 stycznia 2018 r.

Aby wziąć udział w konkursie, stwórz krótkie video, grafikę lub kolarz, w którym odpowiesz na pytanie #cowieszjak? Autorzy zwycięskich prac otrzymają propozycję odbycia płatnego stażu, podczas którego:

• odbędziesz profesjonalne szkolenia,
  • zdobędziesz doświadczenie pracy przy ambitnych projektach,
  • uzyskasz możliwość zatrudnienia po ukończeniu stażu.

Staż można odbywać w centrum Wrocławia lub w formie pracy zdalnej.

EACTIVE to firma zajmująca się reklamą w Internecie. Może poszczycić się tytułem Partnera Google Premium, który jest przyznawany tylko najbardziej cenionym agencjom. Od 17 lat nieustannie się rozwija, czego dowodem jest ciągły wzrost liczby klientów, realizowanych projektów oraz pozycja TOP3 pod względem kluczowych fraz dotyczących pozycjonowania.

Konkurs skierowany do studentów. Odbycie stażu wymaga dyspozycyjności 20h tygodniowo.

Aplikacje można wysyłać poprzez formularz zgłoszeniowy do 21 stycznia 2018 r.
Więcej informacji na stronie.

Twoja ocena: Nic Średnia: 3 (2 votes)