Konkurs Treco i Centrum Szkoleń i Rozwoju-Drama Way

Już dzisiaj, zapraszamy wszystkich studentów zainteresowanych branżą szkoleniową oraz pragnących zwiększyć swoje umiejętności pracy z grupą, do wzięcia udziału w konkursie organizowanym na portalu Treco we współpracy z Drama Way Centrum Szkoleń i Rozwoju. 16 maja 2011 r. zostaną wyłonieni zwycięzcy, którzy otrzymają bezpłatne zaproszenia na szkolenie: „Drama w pracy trenera”.

Na program zajęć składają się następujące zagadnienia:

1. Wprowadzenie do dramy brytyjskiej.
  2. Praca z rekwizytami i jej omówienie w kontekście dynamiki grupowej i różnych grup odbiorców.
  3. Jak bezpiecznie prowadzić scenki? Zasady dramy w odniesieniu do wchodzenia w role.
  4. Praca z kartami ról i jej omówienie w kontekście dynamiki grupowej i różnych grup odbiorców.
  5. Kim jest trener dramy? Analiza preferowanych kompetencji i stylu pracy z grupą.
  6. W ramach warsztatu przedstawione zostaną wybrane programy dramowe skoncentrowane wokół zmiany postaw i / lub nauki umiejętności (m.in. program szkoleń dla biznesu, program „Na krawędzi”).

Szczegóły konkursu znajdują się na stronie.