Konkurs na reportaż o architekturze

Data wydarzenia:
6 Maj, 2019 (Cały dzień) - 30 Październik, 2019 (Cały dzień)

Zapraszamy studentów kierunków dziennikarstwo, historia sztuki lub sztuka projektowania do udziału w konkursie na autorski reportaż o architekturze, organizowany przez miesięcznik Architektura&Biznes. Aplikacja trwa do 15 października 2019 r.!

CO? - Konkurs na reportaż o architekturze
APLIKACJA DO: 15 października 2019 r.

O KONKURSIE
Architektura jako papierek lakmusowy przemian społeczno-kulturowo-przestrzennych powinna stać się tematem szeroko komentowanym przez przyszłych architektów, dziennikarzy, historyków sztuki i projektantów. Ich misją jest otwieranie się na jak najszerszą publiczność i największe grono czytelników, zarówno profesjonalnie zajmujących się architekturą, jak również wszystkich zainteresowanych tą tematyką.

Głównym tematem konkursu na reportaż jest architektura skupiająca się na jednym z trzech następujących zagadnień:

1. architektura mieszkaniowa,
  2. miasto,
  3. przestrzeń publiczna.

Zgłoszenie do konkursu jest bezpłatne, a nagroda główna to 3 000 zł.

Nagrody:

• Nagroda Główna — 3 000 PLN,
  • Wyróżnienie pierwsze — roczna prenumerata A&B,
  • Wyróżnienie drugie — półroczna prenumerata A&B,
  • Nagroda publiczności poprzez głosowanie na stronie — roczna prenumerata A&B.

Organizatorem konkursu jest wydawca miesięcznika Architektura&Biznes - uznawany za jeden z najlepszych magazynów dla architekta i projektanta w Polsce.

Studentów wydziałów architektury, sztuki projektowania, historii sztuki, dziennikarstwa oraz innych kierunków.

APLIKACJA
Reportaże należy nadsyłać do 15 października 2019 r.

Reportaż prasowy należy wysyłać w formie elektronicznej w postaci załącznika na adres: reportaz@archibi.pl podając w mailu:

• imię i nazwisko,
  • adres mailowy,
  • numer telefonu.

Wymogi edytorskie:

• forma reportażu: pisemna,
  • objętość tesktu: powyżej 5000 znaków,
  • czcionka: Times New Roman, rozmiar 12, odstęp 1,5 wiersza,
  • praca może zawierać zdjęcia, rysunki i inne przedstawienia graficzne.

Więcej informacji znajduje się na stronie Organizatora.