Konkurs na praktykodawcę roku 2014!

Podobno w województwie śląskim istnieje firma, w której praktykanci nie parzą kawy i nie kserują dokumentów, lecz realizują samodzielne zadania. Znasz ją? W takim razie koniecznie zgłoś ją do konkursu na najlepszego praktykodawcę w województwie śląskim!

Jesteś studentem, przedstawicielem samorządu lub organizacji studenckiej, absolwentem, reprezentantem uczelni wyższej lub organizacji zrzeszającej podmioty oferujące staże i praktyki, a może pracownikiem firmy, która oferuje najlepsze praktyki w województwie śląskim? Chcesz zgłosić do konkursu firmę, która wypracowała godne do naśladowania standardy organizacji praktyk?

Wypełnij załączone zgłoszenie i prześlij na adres praktykodawca@paideia.us.edu.pl
do dnia 30.10.2014 r.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (3 votes)