Konkurs na pracę z zakresu dydaktyki matematyki

Napisałeś pracę z zakresu dydaktyki matematyki? Chcesz się nią pochwalić? Zgłoś swój udział w konkursie Polskiego Towarzystwa Matematycznego.

CO? – konkurs im. Anny Zofii Krygowskiej na pracę z dydaktyki matematyki
APLIKACJA DO: 15 grudnia 2017 r.

Oddział Krakowski Polskiego Towarzystwa Matematycznego ogłosił kolejną edycję Konkursu im. Anny Zofii Krygowskiej na najlepszą pracę studencką z dydaktyki matematyki.

Na Konkurs można nadsyłać prace o istotnym znaczeniu dla dydaktyki matematyki, w szczególności: prace magisterskie, prace licencjackie, publikacje.

Zgłaszane prace są oceniane przez Jury zgodnie z regulaminem konkursu.
Regulamin dostępny jest na stronie internetowej Oddziału Krakowskiego PTM.

Zgłoszenie na konkurs powinno zawierać:

• imię i nazwisko autora, nazwę uczelni, w której autor studiuje lub w której uzyskał tytuł zawodowy,
  • adres e-mail autora,
  • zaświadczenie z uczelni potwierdzające status autora,
  • oświadczenie autora pracy o zgłoszeniu jej na Konkurs,
  • oświadczenie autora o zgodzie na przetwarzanie jego danych osobowych w związku z udziałem w Konkursie oraz zgodzie na ujawnienie danych (imienia, nazwiska, nazwy uczelni) na stronie PTM w przypadku zostania laureatem lub osobą wyróżnioną w konkursie,
  • pracę zgłaszaną na Konkurs.

Rozstrzygnięcie Konkursu nastąpi do 31 marca 2018 r.

Polskie Towarzystwo Matematyczne istnieje od 1919 roku i jest członkiem założycielem Europejskiego Towarzystwa Matematycznego

Konkurs jest skierowany do studentów, absolwentów i doktorantów.

Termin składania prac upływa 15 grudnia 2017 r.

Zgłoszenia na Konkurs należy dokonać za pomocą formularza internetowego

Zaświadczenie i oświadczenia (skany) oraz prace konkursowe w wersji elektronicznej (w formacie pdf) należy wysłać na adres e-mail ok.ptm@uj.edu.pl.

Więcej informacji znajduje się na stronie.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)