Konkurs na prace dyplomowe

Polsko - Szwajcarska Izba Gospodarcza zaprasza do udziału w V edycji konkursu na prace dyplomowe "swissstandard.pl. Od teorii do praktyki". Konkurs przebiega w II etapach i skierowany jest do studentów, w którzy obecnie przygotowują się do wyboru tematu oraz pisania i obrony pracy dyplomowej w przyszłym roku akademickim.

CO? - konkurs na prace dyplomowe "swissstandard.pl. Od teorii do praktyki"
ZGŁOSZENIA DO: 30 listopada 2017 r.

O KONKURSIE
Konkurs przebiega w II etapach i skierowany jest do studentów, w którzy obecnie przygotowują się do wyboru tematu oraz pisania i obrony pracy dyplomowej w przyszłym roku akademickim. Zgłoszenia tematów w I etapie można przesyłać do 30 listopada 2017 r. W II - możliwe jest skorzystanie z pomocy merytorycznej i konsultacji z wybranym Partnerem.

Partnerami merytorycznymi i fundatorami nagród - płatnych programów stażowych i wartościowych nagród rzeczowych – są firmy członkowskie Izby, beneficjenci znaku szwajcarskiej jakości "swissstandards.pl".
Konkurs przebiega dwuetapowo :

• do 30 listopada 2017 r. należy przesłać do Organizatora temat pracy wraz z krótkim opisem jej założeń (I etap),
  • osoby, które zakwalifikują się do II etapu w trakcie pisania prac mają możliwość odbycia konsultacji merytorycznych z wybranym Partnerem. Obronioną pracę należy przesłać do Organizatora najpóźniej do 31 sierpnia 2018 r.

Do konkursu mogą być zgłaszane prace podejmujące tematykę korespondującą z obszarami aktywności biznesowej Parterów - Patronów merytorycznych Konkursu:

1. Pracom z zakresu TSL i rozwiązań biznesowych dla sektora logistyki patronuje FRACHT FWO,
  2. Pracom z zakresu architektury wnętrz mieszkalnych - FRANKE
  3. Pracom z zakresu inżynierii sanitarnej- Geberit
  4. Pracom z zakresu budownictwa i marketingu - Sika
  5. Pracom z zakresu komunikacji i marketingu – Stämpfli
  6. Pracom zawierającym szeroko pojęte rozwiązana dla sektora medycznego – Swissmed
  7. Pracom z obszaru technologii cieplnych - Zehnder.

Mile widziane prace podejmujące tematykę szwajcarskich standardów, wzorców i zasad właściwych dla rynku szwajcarskiego i panujących w szwajcarskich firmach, działających w Polsce.

Nagrodami dla autorów najlepszych prac są płatne staże (od 1 do 3 miesięcy) albo wartościowe nagrody rzeczowe, przydatne w przyszłej pracy zawodowej (m. in. sprzęt komputerowy, specjalistyczne oprogramowanie, urządzenia pomiarowe). Nagrodą wspólną dla wszystkich laureatów jest udział w Akademii Kariery Mensys - profesjonalnych warsztatach przygotowujących do wejścia na rynek pracy, realizowanych przez firmę headhunterską Mensys Polska.

Skierowany jest do studentów, w którzy obecnie przygotowują się do wyboru tematu oraz pisania i obrony pracy dyplomowej w przyszłym roku akademickim.

Dodatkowe informacje o konkursie oraz aplikacja poprzez stronę.

nformacji udziela:
Katarzyna Kołowiecka, Polsko- Szwajcarska Izba Gospodarcza