Konkurs na najlepszą pracę dyplomową o patronce UMCS

Twoja praca dyplomowa nawiązuje do życia, twórczości lub osiągnięć naukowych Marii Curie-Skłodowskiej? Pochwal się nią i zgłoś swój udział w konkursie!

CO? - konkurs na najlepszą pracę dyplomową o Marii Curie-Skłodowskiej
APLIKACJA DO: 31 sierpnia 2018 roku

W ramach trwających obchodów jubileuszu 150. rocznicy urodzin Marii Curie-Skłodowskiej, organizowany jest ogólnopolski konkurs na najlepszą pracę dyplomową związaną z życiem, twórczością lub osiągnięciami naukowymi Noblistki.

Zwycięskie prace dyplomowe zostaną wyłonione w dwóch kategoriach: najlepsza praca licencjacka lub inżynierska oraz najlepsza praca magisterska, których tematyka związana jest z życiem, twórczością lub osiągnięciami naukowymi Marii Curie-Skłodowskiej.

Każdy student/absolwent ma szansę wygrać wartościowe nagrody pieniężne. Za najlepszą pracę licencjacką lub inżynierską Uniwersytet przygotował gratyfikację w wysokości 3 000 zł brutto oraz dwa wyróżnienia, każde w wysokości 1 000 zł brutto. Natomiast za zwycięską pracę magisterską można otrzymać nagrodę główną w wysokości 4 000 zł brutto oraz dwa wyróżnienia, każde w wysokości 1 000 zł brutto.

Konkurs jest ogłoszony przez Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie i organizowany jest w ramach obchodów 150-lecia urodzin Noblistki.

Adresatami konkursu są studenci i absolwenci szkół wyższych z terenu całej Polski, którzy obronią lub obronili pracę dyplomową w roku akademickim 2016/2017 lub 2017/2018.

Termin nadsyłania prac mija 31 sierpnia 2018 r.

Więcej informacji znajduje się na stronie.