Konkurs na innowacyjny artykuł naukowy

W nieustającym procesie kształcenia, ważnym elementem stymulującym prawidłowy rozwój, jest możliwość upublicznienia swoich poglądów. Konfrontacja myśli naukowej z rzeczywistością, bądź jej zderzenie z odmiennymi poglądami, stanowi istotny etap procesu poszukiwania prawdy. Zapraszamy do konkursu na innowacyjny artykuł naukowy  pt.: "Debiut naukowy 2023" – "ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ a EUROPEJSKI ZIELONY ŁAD".

CO? – konkurs na innowacyjny artykuł naukowy pt.: "Debiut naukowy 2023" – "ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ a EUROPEJSKI ZIELONY ŁAD"

O KONKURSIE
Celem przedsięwzięcia jest umożliwienie zadebiutowania w publikacji o profilu naukowym, w tym: w monografii, w czasopiśmie naukowym, w recenzowanym sprawozdaniu z międzynarodowej konferencji naukowej, oraz wystąpienie podczas międzynarodowej konferencji naukowej, przedstawiając recenzowane wystąpienie.

Każdy uczestnik może przysłać własny artykuł, w którym przedstawi swój pogląd, pomysł, punkt widzenia, o dowolnej tematyce i profilu, pod warunkiem, że będzie się odnosił do pojęcia "zrównoważonego rozwoju i/lub europejskiego zielonego ładu". Artykuł powinien mieć charakter naukowy i zawierać w sobie nurt/aspekt innowacyjny.

Artykuły po przejściu procesu recenzowania zostaną opublikowane jako rozdział w monografii.

Weryfikacji, oceny prac i podziału nagród dokona zespół powołany przez organizatora, który przekaże wyniki swojej pracy do zatwierdzenia Radzie Naukowej z prof. dr hab. inż. Jerzym Buzkiem na czele.

Autor najciekawszej pracy – zostanie zaproszony do odwiedzenia Parlamentu Europejskiego przez prof. Jerzego Buzka. Ponadto przyznane zostaną wyróżnienia.

Trzynastą edycję projektu organizują: Biura prof. dr hab. inż. Jerzego Buzka - Posła do Parlamentu Europejskiego, & Wydział Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej, & Instytut Studiów Społecznych Akademii Nauk Stosowanych w Raciborzu, & Śląskie Centrum Etyki Biznesu i Zrównoważonego Rozwoju.

Regulamin konkursu.

Projekt ma charakter otwarty, mogą w nim uczestniczyć wszyscy studenci studiów I, II i III stopnia, oraz absolwenci nie posiadający tytułu naukowego – doktora.

Prace/artykuły należy przesłać lub dostarczyć na adres: Biuro Posła do Parlamentu Europejskiego prof. Jerzego Buzka, 40-097 Katowice, ul. 3 Maja 17/3, z dopiskiem "Debiut naukowy 2023" oraz na adres e-mail hk@buzek.pl.

Artykuł oraz kartę zgłoszenia należy przesłać w wersji elektronicznej (plik Word i PDF) na adres hk@buzek.pl, a także jeden egzemplarz w wersji papierowej.

Do prac należy dołączyć wypełnioną załączoną kartę zgłoszenia. Prace bez karty zgłoszenia nie będą opiniowane ani oceniane przez recenzentów.

Termin nadesłania prac: 29 stycznia 2023 r.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)