Konkurs "Krok w przyszłość" skierowany do matematyków

Jesteś matematykiem? Możesz pochwalić się ciekawą pracą magisterską lub licencjacką? Zgłoś swój projekt do konkursu „Krok w przyszłość” i wygraj atrakcyjne nagrody.

CO? - II edycja konkursu „Krok w przyszłość”
APLIKACJA DO: 31 października 2017 r.

mFundacja ogłasza kolejną edycję konkursu „Krok w przyszłość”. Zostaną ponownie przyznane nagrody za przedstawione i obronione prace magisterskie lub licencjackie oraz opublikowane w międzynarodowych czasopismach naukowych samodzielne prace z dziedziny matematyki.

Najlepsza praca z matematyki powinna promować nowatorskie, oryginalne rozwiązania lub wskazywać nowe kierunki bądź metody badawcze. Autor zwycięskiej otrzyma, oprócz nagrody finansowej,  statuetkę STEFCIO. Trofeum symbolizuje wybitnego polskiego matematyka, Stefana Banacha i nawiązuje do jego wielkich osiągnięć.

Wyróżnienia przyznaje Jury pod przewodnictwem prof. Pawła Strzeleckiego, dziekana Wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego. Pula nagród ufundowanych przez Fundację mBanku wynosi 40 tys. zł: nagroda główna w wysokości 20 tys. zł oraz dwa wyróżnienia w wysokości po 10 tys. zł.

mFundacja to jedna z pierwszych fundacji korporacyjnych w środowisku bankowym.

Konkurs „Krok w przyszłość” adresowany jest do studentów i absolwentów kierunków matematycznych.

Prace można składać do 31 października 2017 roku.

Ogłoszenie laureatów nastąpi 30 marca 2018 roku - w rocznicę urodzin Stefana Banacha.

Więcej informacji o konkursie, regulamin oraz wniosek znaleźć można na stronie.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)