Konkurs KPMG na projekt studencki

Masz pomysł na projekt, który chcesz zrealizować na swojej uczelni? Planujesz zorganizować wydarzenie biznesowe lub naukowe, które da odpowiedzi na ważne pytania? Nie wiesz, jak pozyskać fundusze na jego wykonanie? Zdobądź grant i wsparcie merytoryczne od KPMG!

CO? - konkurs na projekt studencki "Ideas Loading"
APLIKACJA DO: 25 września 2017 r.

W ramach konkursu zgłaszać można projekty z obszaru audytu, podatków, prawa oraz doradztwa biznesowego. Uczestnicy konkursu wygrać mogą grant na realizację projektu w wysokości do 10 000 zł, 5 000 zł lub 3 000 zł, a także otrzymać partnerstwo merytoryczne KPMG podczas realizacji projektu i odbyć płatne miesięczne praktyki w KPMG. Autorzy wybranych przez jury prac zostaną zaproszeni na Galę Finałową Ideas Loading.

Zwycięskie projekty należy zrealizować do 31 marca 2018 r.

KPMG to międzynarodowa sieć firm audytorsko-doradczych, działająca w 155 krajach.

DLA KOGO
Konkurs jest skierowany do studentów kierunków informatycznych, technicznych, ekonomicznych oraz prawnych, posiadających status studenta w roku akademickim 2017/2018. Do udziału zgłaszać się mogą zarówno osoby indywidualne, jak i zespoły do 5 osób.

Formularze zgłoszeniowe należy wysyłać do 25 września 2017 r. Informacje dostępne są na stronie internetowej.