Konkurs Better Working World Data Challenge

Pokaż w kalendarzu: 
0

Ty też sprawdź się w globalnym wyzwaniu EY Data Challenge. Skorzystaj z darmowego dostępu do technologii Microsoft Azure i danych prosto z NASA. Czeka 10 000 USD, mentorzy z EY i światowa sława. Wejdź do gry! 


CO? – Konkurs Better Working World Data Challenge


O KONKURSIE
Konkurs Better Working World Data Challenge ma na celu danie studentom możliwości sprawdzenia się i rozwoju w międzynarodowym przedsięwzięciu, aby znaleźć rozwiązania dla jednego z najtrudniejszych problemów współczesnego świata – kwestii zrównoważonego rozwoju.

Organizator poszukuje osób, które interesują się Data Science, mają umiejętności techniczne, są ciekawe świata, a przy tym niezwykle kreatywne.
W konkursie czekają na nich: nagrody pieniężne, bezpłatny dostęp do najnowocześniejszych narzędzi od Microsoft – w tym Azure, wsparcie pracowników EY, możliwość pracy z prawdziwymi danymi od NASA, nauka i rozwijanie umiejętności z zakresu Data Science, okazja do zaprezentowania swojej pracy specjalistom z powyższych organizacji i wiele innych.


O ORGANIZATORZE
EY jest światowym liderem rynku usług profesjonalnych obejmujących usługi audytorskie, doradztwo podatkowe, consulting oraz strategia i transakcje. 


SPOSÓB APLIKACJI
Więcej szczegółów znajduje się na stronie internetowej.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (liczba głosów: 1)
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego