Konkurs "3W"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Twoje zainteresowania naukowe dotyczą wody, węgla i wodoru? Weź udział w konkursie "3W" i wygraj wysokie nagrody pieniężne! Do konkursu można zgłosić pracę magisterską, licencjacką i inżynierską. Zgłoszenia prac do 14 października 2022 r.

 


CO? – konkurs "3W" na najlepszą pracę licencjacką, magisterską i inżynierską
o tematyce wody, wodoru i węgla

APLIKACJA DO - 14 października 2022 r.


O KONKURSIE
Dziennik Gazeta Prawna oraz Bank Gospodarstwa Krajowego zapraszają do udziału w konkursie 3W: woda, wodór, węgiel, którego celem jest popularyzacja wśród młodych ludzi idei 3W i wiedzy o wodzie, wodorze i węglu – niezbędnych do życia. Podczas konkursu wyłonione zostaną najlepsze prace licencjackie, magisterskie i inżynierskie dotyczące innowacyjnego wykorzystania wodoru, węgla i wody oraz prowadzenia gospodarki wodnej - w kontekście wyzwań i szans stojących przed Polską.

Do wygrania są cenne nagrody, a dla laureatów pierwszych miejsc przewidziana jest nagroda pieniężna w wysokości 10 tysięcy złotych.


DLA KOGO?
Konkurs adresowany jest do autorów prac licencjackich, magisterskich i inżynierskich.
Do udziału mogą zostać zgłoszone prace, napisane w języku polskim, obronione w okresie od 1.10.2021 r. do 30.09.2022 r., mogą dotyczyć dowolnej dziedziny nauki, ale uwzględniając cel konkursu. 


SPOSÓB APLIKACJI
Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie internetowej.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (liczba głosów: 1)
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego