Konferencja naukowa dot. planowania kariery

Centrum Zaawansowanych Technologii Dydaktycznych Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie wraz z PMI PC Podkarpacie zapraszają na Konferencję Naukową "Rozwijanie świadomości studentów w zakresie zindywidualizowanego planowania kariery", która odbędzie się 22 września 2022 roku w Centrum Edukacji Międzynarodowej WSIiZ.

CO? - Konferencja Naukowa "Rozwijanie świadomości studentów w zakresie zindywidualizowanego planowania kariery"
KIEDY? – 22 września 2022 r.
GDZIE? - Centrum Edukacji Międzynarodowej WSIiZ (Tyczyn, ul. Kielnarowa 386A)

O KONFERENCJI
Celem konferencji jest:

• promocja rezultatów międzynarodowego projektu Adaptation and Evaluation D.Y.L. Methodology to Individualized Career Planning in Higher Education Institutions [DYLMIC] finansowanego z Programu NAWA –Partnerstwa Strategiczne (PPI/APM/2019/1/00090/U/0001),
  • prezentacja wyników przeprowadzonych prac badawczych w obszarze zindywidualizowanego planowania kariery,
  • integracja środowisk akademickich (tj. badaczy, nauczycieli akademickich, studentów, kadry zarządczej, przedstawicieli Akademickich Biur Karier) oraz biznesowych (przedstawicieli pracodawców, działów HR, stowarzyszeń branżowych).

W programie konferencji przewidziano m.in.:

• Prezentację projektu i wizji podejścia do rozwoju kariery studentów oraz indywidualizacji ścieżki kształcenia.
  • Prezentację Metodyki BE(A)ST oraz możliwych scenariuszy jej wdrożenia.
  • Prelekcję "Zarządzanie kwalifikacjami pracowników w firmach produkcyjnych – case study".

Rejestracja trwa do dnia 20 września 2022 r. E-formularz znajduje się na stronie internetowej.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)