Kolejne wolne miejsca w rządowym programie praktyk studenckich

Uprzejmie informujemy, iż kolejne instytucje rządowe przyjmą na praktyki studentów zainteresowanych pracą w administracji publicznej. Szczegółowe propozycje przedstawiamy poniżej.

Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Katowicach

Szczegółowe informacje o programie praktyk w Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska w Katowicach można uzyskać pod numerem telefonu 32 42 06 829, 32 42 06 801 oraz adresem mailowym praktyki.katowice@rdos.gov.pl.

Ministerstwo Sprawiedliwości

Szczegółowych informacji o rządowym programie praktyk w urzędzie udziela Pani Aneta Iwanowska w Wydziale Zarządzania Zasobami Ludzkimi Biura Dyrektora Generalnego, tel. 22 52 12 378, adres e-mail: praktyki.ms@ms.gov.pl

Urząd Kontroli Skarbowej w Katowicach

Szczegółowe informacje o programie praktyk można uzyskać pon numerem telefonu 32 35 81 814 lub 32 35 81 803 oraz pod adresem mailowym uks2491@sl.mofnet.gov.pl.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Zabrzu

Szczegółowe informacje o programie praktyk w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Zabrzu można uzyskać pod numerem telefonu 32 27 78 671 oraz adresem mailowym praktyki.zabrze@zus.pl.

Sąd Rejonowy w Czestochowie

Szczegółowe informacje o programie praktyk w tym urzędzie można uzyskać w Oddziale Kadr Sądu Rejonowego w Częstochowie  34 364 43 89 oraz adresem mailowym praktyki.sadrejonowy@czestochowa.sr.gov.pl.

Wszystkie oferty można obejrzeć na stronie www.oferty.praca.gov.pl.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (3 votes)