JOBS SPOT czyli spotkania z pracodawcą trochę inaczej…

Data wydarzenia:
17 Październik, 2013 - 10:00 - 15:00

Informujemy, że już 17 października 2013 roku na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego odbędzie się pierwsza edycja JOBS SPOT w Katowicach.

JOBS SPOT 2013 to nowa inicjatywa pozwalająca studentom i absolwentom na zapoznanie się z ofertami pracy, praktyk i staży już na początku roku akademickiego. Wydarzenie umożliwi bezpośredni kontakt z przedstawicielami najbardziej prestiżowych firm, zadawanie pytań związanych z procesami rekrutacyjnymi oraz pozostawienie własnej aplikacji pracodawcom.

Ponadto, uczestnicy zainteresowani poszerzeniem wiedzy na temat konkretnego pracodawcy, będą mieli szansę na udział w innowacyjnej formule spotkań, czyli ROZMÓW NA OKRĄGŁO! Podczas 30 minutowego spotkania pracodawca i 8-10 studentów będą mogli zasiąść razem przy okrągłym stole.

Zachęcamy do rezerwowania miejsc na te wyjątkowe spotkania, okazja do porozmawiania z wymarzonym pracodawcą twarzą w twarz może się nie prędko powtórzyć!

Zarezerwuj miejsce i usiądź do stołu z wybranym pracodawcą. Zapisy od 10 października 2013 roku pod numer 32 359 20 32. Liczba miejsc jest ograniczona!

Zapraszamy na 30-minutowe SPOTKANIA NA OKRĄGŁO z pracodawcami:

• 10.30 – Capgemini
  • 11.00 – Ernst & Young
  • 11.30 – Euroclear
  • 12.00 – KPMG
  • 12.30 – Jeronimo Martins Polska
  • 13.00 – PwC
  • 13.30 - Protrader

Dodatkowo, tradycyjny katalog targowy zostanie zastąpiony mapą pracodawców z drogowskazami dotyczącymi planowania kariery, wraz z wizytówkami pracodawców. Taka forma poradnika ułatwi studentom planowanie własnej ścieżki zawodowej i poszerzenie wiedzy na temat skutecznego poszukiwania pracy oraz budowania wizerunku siebie jako atrakcyjnego pracownika!

Bezpłatny transpot!
W dniu imprezy między Sosnowcem a Katowicami uruchomimy dodatkowe połączenie.
Zapraszamy wszytskich studentów i absowlentów UŚ :)
Więcej informacji tutaj

Zapraszamy do udziału!

Więcej informacji na stronie.

Organizatorem JOBS SPOT jest Markline i HRM Institute, Partnerem Strategicznym Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego.

Twoja ocena: Nic Średnia: 4 (4 votes)