Jesienny projekt specjalny „Grasz... tym razem nie o staż”

Serdecznie zachęcamy wszystkich studentów niezależnie od roku czy kierunku studiów, jak również absolwentów, do wzięcia udziału w jesiennym projekcie specjalnym konkursu „Grasz o staż” pod hasłem „Grasz... tym razem nie o staż”.

7 lutego 2011 r. rusza 16. edycja konkursu „Grasz o staż”, ale w tym roku, po raz pierwszy wszystkie osoby zainteresowane konkursem już jesienią mają szansę wygrać cenne nagrody w projekcie specjalnym "Grasz... tym razem nie o staż”.

Aby zagrać o nagrody wystarczy zarejestrować się na stronie projektu i w okresie od 23 do 29 listopada 2010 r. odpowiedzieć na 10 krótkich pytań – 9 testowych i jedno pytanie otwarte.

Na zwycięzców konkursu czekają takie nagrody jak:

• wycieczka zagraniczna organizowana przez biuro podroży TUI Polska,
  • szkolenia specjalistyczne prowadzone przez firmę Microsoft oraz StrictWise,
  • kursy językowe organizowane przez szkołę językową Speak Up,
  • pióra wieczne ufundowane przez firmę NewellRubbermaind,
  • zestawy książek wydawnictwa Wolters Kluwer.

Szczegółowe informacje na temat konkursu znajdują się na stronie internetowej projektu.