IX edycja ogólnopolskiego projektu Helpers’Generation

Chcesz aktywnie pomagać osobom chorym na nowotwory krwi? Zostań studenckim liderem i wygraj płatny staż w Fundacji DKMS!

CO? - IX edycja ogólnopolskiego projektu Helpers’Generation
APLIKACJA DO: 17 października 2017 r.

Fundacja DKMS zaprasza do udziału w IX edycji ogólnopolskiego projektu Helpers’Generation, który ma na celu pomoc chorym na nowotwory krwi i zdobycie umiejętności liderskich cenionych przez pracodawców.

Co oferuje projekt?

• 2 dni znakomitych warsztatów w sercu stolicy, w trakcie których zaprezentowane zostaną tajniki przeprowadzania skutecznej akcji rejestracji potencjalnych Dawców szpiku oraz szkolenie jak skutecznie zarządzać zespołem,
  • budowanie zespołu wolontariuszy i koordynacja działań na uczelni,
  • pomoc chorym na nowotwory krwi – ponad 75% z nich potrzebuje przeszczepu od Dawcy niespokrewnionego,
  • możliwość wygrania 6-tygodniowego, płatnego stażu w Fundacji o międzynarodowym profilu działalności.

Fundacja DKMS działa w Polsce od 2008 roku jako niezależna organizacja non-profit. Posiada status Organizacji Pożytku Publicznego oraz Ośrodka Dawców Szpiku w oparciu o decyzję Ministra Zdrowia. W ciągu 8 lat Fundacja zarejestrowała w Polsce ponad 1 140 000 potencjalnych Dawców.

Projekt skierowany jest do zaangażowanych studentów, którzy chcieliby rozwijać umiejętności liderskie i pomagać chorym na nowotwory krwi.

Nadsyłanie zgłoszeń trwa do 17 października 2017 r.

Pytania odnośnie projektu można kierować na adres: student@dkms.pl.
Więcej informacji o projekcie znajduje się na stronie.