IV edycja Szkoły Liderów

Pokaż w kalendarzu: 
0

Trwa rekrutacja do IV edycji Szkoły Liderów programu "Administracja pod kontrolą"! Jeśli jesteś zainteresowany funkcjonowaniem administracji publicznej aplikuj do 9 lutego 2023 r.

 

 


CO? - IV edycja Szkoły Liderów


O INICJATYWIE
W imieniu Fundacji Warszawskie Seminarium Aksjologii Administracji informujemy o możliwości wzięcia udziału w rekrutacji do IV edycji Szkoły Liderów organizowanej w ramach programu Administracja pod kontrolą. 

Administracja pod kontrolą to projekt utworzony po to, aby rozpowszechnić pojęcie działalności strażniczej oraz działań polegających na monitorowaniu zachowań ksenofobicznych. Projekt ma na celu również zwalczanie przyczyn przestępczości. Będzie on przebiegał pod hasłem "Społeczna kontrola samorządów – bezpośrednia władza w Twoich rękach".

Szkoła Liderów to filar przeznaczony dla osób wysoko-zaangażowanych społecznie, pragnących poszerzać swoją wiedzę oraz umiejętności w tym zakresie. Program składa się z 6 weekendowych szkoleń w Warszawie, podczas których uczestnicy będą mieli okazję uczestniczyć w wykładach, warsztatach a także w spotkaniach mentoringowych.

Tematyka zajęć obejmuje m.in.: prawo administracyjne, dostęp do informacji publicznej, społeczną kontrolę władzy publicznej, wystąpienia publiczne, leadership, przeciwdziałanie przyczynom przestępczości. Zajęcia prowadzone są w formie wykładów i warsztatów.

Udział w Szkole Liderów jest bezpłatny, organizatorzy zapewniają również nocleg oraz wyżywienie podczas zjazdów.

Osoby biorące udział w programie otrzymują certyfikaty.


DLA KOGO?
Poszukiwane są osoby zaangażowane lokalnie, zainteresowane działalnością kontrolną i strażniczą, aktywiści i członkowie organizacji pozarządowych, zaangażowani studenci prawa i administracji.


SPOSÓB APLIKACJI
Rejestracja trwa do 9 lutego 2023 r.

Aby wziąć udział w programie należy wypełnić formularz rekrutacyjny.

Link rekrutacyjny. 

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (liczba głosów: 1)
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego