Inicjatywy EY

Pokaż w kalendarzu: 
0

Jeszcze do 12 kwietnia 2021 r. rekrutacja w EY jest otwarta w niemal każdym dziale! Wszyscy Ci, którzy chcieliby zacząć praktyki u zwycięzcy rankingu Pracodawca Roku 2019 mogą znaleźć ofertę dla siebie na www.zacznijpoziomwyzej.pl. 


CO? – inicjatywy EY


O INICJATYWACH
"Zacznij Poziom Wyżej" to idealna szansa, by zadbać o swoją przyszłość w tych niepewnych czasach i zdobyć ofertę praktyk lub pracy bez wychodzenia z domu.

Rekrutacja prowadzona jest do Audytu, Doradztwa Podatkowego, Strategii i Transakcji oraz Consultingu w biurach EY w całej Polsce.

A do 14 kwietnia 2021 r. można dać sobie szansę na poznanie audytu od środka i wygranie 20 000 zł i oferty kariery w EY!

Konkurs Audit OdyssEY został stworzony z myślą o studentach, którzy chcieliby zobaczyć, jak wygląda praca w audycie i poznać tajniki działania biznesu. To możliwość na sprawdzenie swoich sił przy rozwiązywaniu zadań przygotowanych przez audytorów EY.

Zgłoś swój zespół lub wejdź do gry solo i zadbaj o swoją przyszłość bez wychodzenia z domu. Wejdź na www.auditodyssey.pl i wypełnij zgłoszenie.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (liczba głosów: 1)
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego