III spotkanie „Prowadzenie firmy – to całkiem proste!”

Data wydarzenia:
29 Marzec, 2011 - 16:30 - 20:30

Studenckie Forum Business Centre Club zaprasza do udziału w szkoleniach w ramach projektu „Przedsiębiorcza Kobieta” .

Szkolenia skierowane są do kobiet, które zamierzają wziąć sprawy w swoje ręce oraz do tych, które otworzyły swoją firmę, a wraz z rozpoczęciem działań zaczęły pojawiać się kolejne wyzwania.

Pierwsze warsztaty „Profesjonalna obsługa klienta” 29 marca poprowadzi Pani Aleksandra Goc.

Aleksandra Goc – Trener z powołania, profesjonalista z zamiłowania! Absolwentka Akademii Ekonomicznej o specjalności finanse i ubezpieczenia oraz psychologii w zarządzaniu, a także absolwentka Uniwersytetu Śląskiego z zakresu zarządzania personelem. Trenerstwa i coachingu uczyła się w szkole Metrum, zdobywając tym samym tytuł Trenera Umiejętności Psychospołecznych.

Miejsce szkolenia: Uniwersytet Śląski w Katowicach, ul. Bankowa 12, aula K. Lepszego w budynku Rektoratu

Termin: 29 marzec 2011 (wtorek) w godzinach 16.30-20.30

Spotkanie BEZPŁATNE! Zapraszamy do zapisów, liczba miejsc ograniczona -> ZAPISY.

PROGRAM SZKOLENIA:

• Budowanie pozytywnych relacji w kontakcie z klientem
  1. Elementy wpływające na skuteczność podczas rozmowy ofertowej i sprzedażowej
  2. Nastawienie jako podstawa sukcesu
  3. Specyfika pracy i zestawienie cech niezbędnych w kontakcie z klientami
  • Podstawy psychologii w obsłudze klienta
  1. Psychologiczne sylwetki klientów
  2. Sposoby postępowania z różnymi rodzajami klientów
  • Etapy i specyfika rozmowy sprzedażowej z klientem
  1. Określenie celów rozmowy
  2. Zakazane zwroty
  3. Język korzyści
  4. Metody rozpoznawania potrzeb klienta
  5. Model Cecha Zaleta Korzyść
  6. Techniki prezentacji
  7. Metody skutecznej finalizacji transakcji

Po spotkaniu każda uczestniczka otrzyma certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu. Dla uczestniczek przewidziane atrakcyjne nagrody.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie projektu.