III Ogólnopolska Konferencja Mediów Studenckich w Krakowie

Rozpoczęły się przygotowania do III edycji Ogólnopolskiej Konferencji Mediów Studenckich w Krakowie, której organizatorem jest Studenckie Radio Frycz. W dniach od 9 do 11 kwietnia 2014 roku uznani w branży dziennikarze poprowadzą warsztaty i panele skierowane do redakcji studenckich z całej Polski.

Do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Mediów Studenckich zachęcamy zarówno grupy, jak i pojedyncze osoby działające w studenckich mediach. Serdecznie zapraszamy również tych, którzy dopiero zaczynają swoje zmagania na tym polu.

Zakres tematyczny konferencji jest szeroki - od korespondencji wojennej, przez videoblogi, reklamę w komercyjnych rozgłośniach po dziennikarstwo polityczne i religijne. Organizator chce umożliwić w ten sposób wymianę poglądów z doświadczonymi dziennikarzami  oraz zintegrować środowisko mediów studenckich.

Całość przedsięwzięcia potrwa od 9 do 11 kwietnia 2014 roku w Krakowskiej Akademii. Wszystkich zainteresowanych udziałem prosimy o kontakt pod adresem e-mail: konferencja@radiofrycz.pl oraz o śledzenie strony i oficjalnego fanpage’a Konferencji.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)