III Edycja projektu WŁASNOŚĆ = JASNOŚĆ

Zapraszamy wszystkich studentów do udziału w III edycji projektu WŁASNOŚĆ = JASNOŚĆ mającym na celu rozpowszechnianie wiedzy z zakresu własności prywatnej i prywatyzacji, w tym prywatyzacji giełdowej i akcjonariatu obywatelskiego.

WŁASNOŚĆ = JASNOŚĆ to prestiżowe przedsięwzięcie łączące działania Ministerstwa Skarbu Państwa i programu społecznego „PROJEKTOR – wolontariat studencki”.

Projekt skierowany jest do studentów – wolontariuszy, którzy wezmą udział w szkoleniach, a następnie zrealizują warsztaty edukacyjne z uczniami z małych miejscowości. Udział w projekcie to szansa zdobycia wiedzy i doświadczenia, możliwość poznania interesujących ludzi i nauki u profesjonalnych szkoleniowców, to także ciekawy pomysł na wakacje.

Uczestnikom projektu proponuje się:

• 3 dniowy zjazd szkoleniowy i 22 godziny warsztatów prowadzonych przez profesjonalnych trenerów;
  • udział w przedsięwzięciu, w którym uczestniczyć będzie 120 studentów z całej Polski;
  • certyfikat podpisany przez Ministra Skarbu Państwa;
  • dla najlepszych bezpłatne miesięczne praktyki w Ministerstwie Skarbu Państwa.

Formularz zgłoszeniowy należy przesłać do 20 czerwca 2011 roku.

Wszelkie informacje oraz regulamin projektu znajdują się na www.projektor.org.pl