II dzień Mobilnych Targów Kariery - Biuro Karier oraz Credit Agricole

Data wydarzenia:
23 Listopad, 2021 - 11:00 - 14:30

II dzień Mobilnych Targów Kariery to informacja o tym jak zaprezentować się podczas szukania pracy oraz jak świadomie kierować swoim rozwojem zawodowym. Chcesz dowiedzieć się więcej? Weź udział w szkoleniach i z sukcesem wejdź na rynek pracy.

CO? – webinar „Autoprezentacja podczas szukania pracy” : 23 listopada 2021r., w godz. 11.00-13.00.

CO? - webinar „Rozwój zawodowy? Już dziś?- Jak świadomie kierować własnym rozwojem zawodowym?” : 23 listopada 2021r., w godz. 13.00-14.30.

• Webinar „Autoprezentacja podczas szukania pracy”

Szukasz pracy i zależy Ci, żeby zrobić dobre wrażenie na pracodawcy? Zastanawiasz się, jak zaprezentować się podczas rozmowy online? A może w jaki sposób wykorzystać komunikację niewerbalną?

Szkolenie „Autoprezentacja podczas szukania pracy” zaprojektowane jest z myślą o osobach, które wchodzą na rynek pracy i chcą się przygotować do prezentacji przed pracodawcą. Celem szkolenia jest rozwijanie umiejętności autoprezentacyjnych i komunikacyjnych w sytuacji kontaktu z pracodawcą.

Podczas szkolenia uczestnik dowie się:

• czym tak naprawdę jest autoprezentacja,
  • jak się przedstawić, żeby zostać zapamiętanym,
  • co mówi on nas nasza mowa ciała,
  • na co zwrócić uwagę podczas autoprezentacji online.

Webinar odbędzie się 23 listopada 2021 r., w godz. 11.00-13.00. Poprowadzi go Pani Małgorzata Chatys – doradca zawodowy w Biurze Karier UŚ.

Zapisy odbywają się poprzez formularz rejestracyjny.

Link do spotkania uczestnicy otrzymają na dzień przed wydarzeniem.

• Webinar „Rozwój zawodowy? Już dziś?- Jak świadomie kierować własnym rozwojem zawodowym?”

Zakres tematyczny webinarium:

1. Jak odnaleźć się w zmieniającej rzeczywistości?

• Świat VUCA – co to takiego i czy nas dotyczy?
  • Czym w obecnych czasach jest VUCA?
  • Jak  odnaleźć się w świecie VUCA?
  • Jak to wpływa na nas i naszą naukę?

2. Jak się uczyć i zapamiętywać?

• Cykl Kolba
  • Jakie są style uczenia się? Kiedy zapamiętujemy najwięcej?
  • Jak nauka wpływa na nasz rozwój?

3. Kompetencje przyszłości.

• Jakie kompetencje zdobywać by być atrakcyjnym na rynku pracy?
  • Zmieniający się rynek pracy.

4. Budowanie marki osobistej/Jak tworzyć personal branding?

• Jak świadome budować markę osobistą? - Analiza swoich mocnych stron, model SWOT
  • Wizerunek w sieci - Kanały komunikacji w sieci

Webinar odbędzie się 23 listopada 2021 r., w godz. 13.00 -14.30. Poprowadzi go przedstawiciel firmy Credit Agricole.

Zapisy odbywają się poprzez formularz rejestracyjny.

Link do spotkania uczestnicy otrzymają na dzień przed wydarzeniem.