„Grupa EPL rozmawia ze studentami” do 30 czerwca 2011

Informujemy, iż zostały już tylko trzy dni na przygotowanie pracy konkursowej w II edycji konkursu „Grupa EPL Rozmawia ze studentami”.

Konkurs skierowany jest do studentów oraz absolwentów, którzy w dowolnej formie (esej, projekt, film, plakat, zdjęcia) przedstawią swój pomysł dotyczący tego, na co można przeznaczyć unijne pieniądze.

• Zwycięzca konkursu odbędzie miesięczny płatny staż w biurze Grupy Europejskiej Partii Ludowej (EPL) w Parlamencie Europejskim w Brukseli.
  • Autorzy 3 najciekawszych prac zaprezentują swoje projekty przed Komisarzem UE ds. budżetu, Januszem Lewandowskim w Brukseli.
  • 10 wyróżnionych osób otrzyma zaproszenie na wspólny obiad z prof. Jerzym Buzkiem i członkami Jury, możliwość publikacji swojej pracy oraz nagrody książkowe.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 30 czerwca 2011 roku.

Informacje na temat konkursu można znaleźć na Facebook’u.

Kontakt:
Biuro Zewnętrzne Grupy EPL w Parlamencie Europejskim
ul. Jasna 14/16a, II p., Warszawa
tel. 22 892 93 05, e-mail: epl-warszawa@europarl.europa.eu.