Graj o Staż w Brukseli

Chcesz zobaczyć jak funkcjonuje Parlament Europejski? Chciałbyś uczestniczyć w spotkaniach grup parlamentarnych? Weź udział w konkursie „Grasz o Staż” i wygraj płatny staż w brukselskim biurze poselskim.

CO? – IV edycja konkursu „Grasz o Staż”
APLIKACJA DO: 31 stycznia 2019 r.

Wystartowała czwarta edycja konkursu „Grasz o Staż”. Główną nagrodą jest miesięczny, płatny staż w brukselskim biurze poselskim w Parlamencie Europejskim.

Trójka zwycięzców zostanie wyłoniona podczas finałowego etapu w lutym w Katowicach. Zwycięzcy otrzymają stypendium w wysokości tysiąca euro na zakwaterowanie i podróż. Podczas stażu laureaci będą mieli okazję zapoznać się z tym jak działa Parlament Europejski, biuro poselskie, uczestniczyć w spotkaniach grup parlamentarnych i politycznych, licznych konferencjach i seminariach.

W konkursie mogą brać udział studenci z województwa śląskiego, którzy:

• biegle posługują się językiem angielskim lub francuskim (w mowie i w piśmie),
  • biegle obsługują komputer w zakresie pakietu ms Office,
  • posiadają wiedzę na temat instytucji europejskich i ich zadań,
  • mogą pochwalić się dobrymi wynikami w nauce.

Eurodeputowany serdecznie zachęca do zgłaszania się do konkursu studentów z niepełnosprawnościami.

Zgłoszenie do konkursu należy wysłać na adres marek.plura@ep.europa.eu do końca stycznia 2019 roku.

Więcej informacji oraz formularz aplikacyjny dostępne są na stronie internetowej Posła.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)