Graduate Programme Day

Pokaż w kalendarzu: 
0

Interesują Cię programy menedżerskie? A może szukasz stażu w międzynarodowej korporacji? Zapraszamy do udziału w Graduate Programme Day w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz Wirtualnych Targach Pracy. 


CO? - Graduate Programme Day
KIEDY? – 28 lutego 2019 r.
GDZIE? – Szkoła Główna Handlowa w Warszawie


O WYDARZENIU
Graduate Programme Day to już trzynasta edycja Targów Przyszłych Menedżerów organizowanych na terenie Szkoły Głównej Handlowej przez CEMS Club Warszawa, organizację powstałą przy globalnym programie wymiany menedżerskiej CEMS MIM.

Podczas całodniowych targów wszyscy uczestnicy będą mieli możliwość zapoznania się z ofertą programów menedżerskich oraz ofertą letnich staży i praktyk wakacyjnych największych korporacji z różnych sektorów gospodarki. Na targach przedstawiciele firm będą prezentować szczegółowo oferty oraz udzielą praktycznych informacji dotyczących procesów rekrutacyjnych obowiązujących w danej organizacji.

W ramach wydarzenia odbędą się także innowacyjne Wirtualne Targi Pracy, dostępne od 14 lutego do 28 lutego 2019 roku. Jest to okazja do wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu przez studentów i absolwentów z całej Polski. Stanowią okazję do zapoznania się z ofertami pracy oraz zaaplikowania do wybranych firm. Ponadto dzięki nim możliwe jest dokładniejsze poznanie struktury i kultury organizacyjnej korporacji, a także przygotowanie się do kontaktu z firmą, będącą w kręgu indywidulanych zainteresowań!

Oprócz tego w tej edycji odbędzie się tak zwany Rotation Dinner, czyli kolacja z przedstawicielami największych firm dla wybranych uczestników. Jest to wyjątkowa okazja do zdobycia cennej wiedzy na temat możliwości rozwoju zawodowego oraz lepszego poznania przyszłych pracodawców dla wszystkich zainteresowanych karierą w najbardziej znaczących firmach w naszym kraju.


O ORGANIZATORZE
CEMS Club Warsaw – organizacja powstała przy globalnym programie wymiany menedżerskiej CEMS MIM w Szkole Głównej Handlowej.


DLA KOGO?
Projekt skierowany jest do studentów ostatnich lat studiów oraz absolwentów uczelni o profilu ekonomicznym, ale na obecnych targach nawet studenci studiów licencjackich z kierunków technicznych znajdą coś dla siebie.


SPOSÓB APLIKACJI
Więcej informacji znajduje się na stronie.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (liczba głosów: 1)
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego