Google Online Marketing Challenge

Jesteś studentem i szukasz sposobu na zdobycie doświadczenia w marketingu? Chcesz poznać zasady pracy w zespole i zdobyć praktyczne umiejętności w zakresie przygotowywania tekstów marketingowych i całych kampanii? Podejmij wyzwanie i weź udział w konkursie Google Online Marketing Challenge 2017.

CO? - Google Online Marketing Challenge
APLIKACJA DO: 5 kwietnia 2017 r.

Google Online Marketing Challenge to projekt międzynarodowy, realizowany już od ponad 10 lat, który pomaga studentom w zdobyciu doświadczenia w zakresie tworzenia kampanii marketingowych z użyciem Google AdWords. Członkowie projektu otrzymują 250 $ na opracowanie i wdrożenie swojego autorskiego projektu. Celem tworzonej przez nich kampanii jest promocja prawdziwej firmy lub organizacji pozarządowej.

Organizatorzy proponują następujące nagrody:

• Urządzenia cyfrowe
  • Wycieczki do biur i agend Google

Ponadto zwycięskie zespoły otrzymają możliwość przekazania darowizny w wysokości 30 000$ wybranej organizacji non-profit. Pieniądze pozyskane na ten cel  pochodzić będą z opracowanych reklam.

Google to amerykańskie przedsiębiorstwo z branży internetowej, której flagowym produktem jest wyszukiwarka Google, a deklarowaną misją – skatalogowanie światowych zasobów informacji i uczynienie ich powszechnie dostępnymi i użytecznymi.

Projekt adresowany jest dla studentów z całego świata, zainteresowanych nabyciem nowych lub rozwojem dotychczasowych praktycznych umiejętności z zakresu marketingu internetowego.

Studenci mogą aplikować do 5 kwietnia 2017 r.

Więcej informacji na stronie.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)