Gamedev & Creative Careers Expo 2022

Interesujesz się branżą gier wideo? Chciałbyś pracować w sektorach kreatywnych? Weź udział w targach Gamedev & Creative Careers Expo 2022.

CO? - Gamedev & Creative Careers Expo 2022
KIEDY? - 23 i 24 kwietnia 2022 r.
GDZIE? - przestrzeń Warszawskiej Szkoły Filmowej i Kina Elektronik
(Warszawa, ul. Gen. Zajączka 7)

Piąta edycja Międzynarodowych Targów i Konferencji Gamedev and Creative Careers Expo 2022 to wydarzenie poświęcone nawiązywaniu kontaktów między pracodawcami, a osobami i firmami chcącymi współpracować w branży gier wideo i pokrewnych sektorach kreatywnych.

GCCE 2022 odwiedzi kilka tysięcy osób chcących rozwijać swoje kariery w branżach kreatywnych, ze szczególnym uwzględnieniem gamedevu, którzy dodatkowo będą mieli okazję wziąć udział w prezentacjach i szkoleniach podnoszących kompetencje w zakresie projektowania, tworzenia i sprzedaży gier wideo.

Gamedev & Creative Careers Expo 2022 odbędzie się w dniach 23 i 24 kwietnia 2022 r. w przestrzeniach Warszawskiej Szkoły Filmowej i Kina Elektronik przy ul. Gen. Zajączka 7
(bezpośrednie sąsiedztwo Stacji Metro Dworzec Gdański i PKP Warszawa Gdańska).

Więcej informacji znajduje się na stronie.

Wstęp jest bezpłatny, a rejestrować się należy poprzez stronę.