FUJITSU DAY na Wydziale Filologicznym w Sosnowcu!

Szukasz pracy, którą można połączyć ze studiami? Znasz języki obce? Dołącz do zespołu Fujitsu i ucz się od najlepszych! Odwiedź stoisko firmy podczas Fujitsu Day na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Śląskiego 17 maja 2018 r.

CO? – spotkanie rekrutacyjne z firmą Fujitsu
KIEDY? -  17 maja 2018 r., godz. 11:00-16:00
GDZIE? - Uniwersytet Śląski, Wydział Filologiczny (Sosnowiec, ul. S. Grota-Roweckiego 5)

Podczas Fujitsu Day zobaczycie, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna, porozmawiacie z pracownikami Fujitsu i skonsultujecie swoje CV (weźcie je ze sobą!) by móc poznać jego mocne i słabsze strony. Ponadto czekają na Was:

• rozmowy rekrutacyjne one-to-one,
  • rozmowy z pracownikami,
  • konsultacja CV,
  • strefa chilloutu,
  • rolowane lody,
  • gadżety.

Firma Fujitsu jest wiodącym japońskim producentem technologii informacyjnych i komunikacyjnych (ICT), który oferuje pełen asortyment produktów, technologii, rozwiązań i usług. Około 155 000 użytkowników Fujitsu obsługuje klientów w ponad 100 krajach.

Spotkanie skierowane jest do studentów i absolwentów Uniwersytetu Śląskiego posługujących się językiem obcym oraz wszystkich zainteresowanym karierą w Fujitsu.

Wstęp wolny!

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)