Firma PwC Service Delivery Center na Wydziale Filologicznym w Sosnowcu

Data wydarzenia:
20 Październik, 2014 - 09:00 - 22 Październik, 2014 - 15:00

Biuro Karier zaprasza do odwiedzenia stoisk informacyjnych
firmy PwC Service Delivery Center na Wydziale Filologicznym
w Sosnowcu, a także do wzięcia udziału w warsztacie
Język niemiecki w biznesie i finansach. PwC Service Delivery Center w Katowicach wspiera działy audytu finansowego
oraz doradztwa podatkowego spółek PwC, świadcząc usługi klientom wewnętrznym zlokalizowanym w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Holandii oraz w krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Centrum w Katowicach to dynamicznie rozwijająca się jednostka, która obecnie zatrudnia blisko 700 pracowników.

Aktualnie firma prowadzi rekrutację pracowników do nowej siedziby w Katowicach!

Stoiska informacyjne firmy PwC Service Delivery Center w Katowicach będą dostępne 20 i 22 października 2014 r., w godzinach 09.00-15.00, w holu głównym Wydziału Filologicznego
w Sosnowcu
(ul. Grota-Roweckiego 5).

Przedstawiciele firmy PwC Service Delivery Center w Katowicach będą otwarci na wszelkie pytania dotyczące prowadzonych procesów rekrutacyjnych, warunków pracy oraz możliwości rozwoju w firmie.
Myślisz o podjęciu pracy w międzynarodowej korporacji? Nie przegap okazji do uzyskania odpowiedzi
na pytania, które Cię nurtują!

Dodatkowo, jeśli uczysz się języka niemieckiego i chcesz wzbogacić swoje słownictwo w zakresie finansów, wybierz się na warsztat Język niemiecki w biznesie i finansach.
Warsztat językowy odbędzie się 22 października br. na Wydziale Filologicznym w Sosnowcu.
Planowany czas trwania warsztatu to dwie godziny. Zgłoszenia na warsztat należy przesyłać na adres: kariera_sdc@pl.pwc.com . Godzina rozpoczęcia warsztatu językowego zostanie dostosowana
na podstawie zgłoszeń uczestników i zostanie podana w późniejszym czasie.

Zapraszamy do odwiedzenia stoisk firmy PwC Service Delivery Center
oraz wzięcia udziału w warsztacie językowym!

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (3 votes)