Festiwal Pracy JOBICON

Pokaż w kalendarzu: 
0

Znalezienie satysfakcjonującej posady jest trudnym zadaniem - szczególnie, gdy ktoś stawia pierwsze kroki na rynku pracy. Jak szybko znaleźć dla siebie intratne oferty zatrudnienia? Najlepiej wziąć udział w Festiwalu Pracy JOBICON! To świetna okazja, aby poznać przedstawicieli firm, z którymi chcesz związać swoją przyszłość zawodową!

 


CO? - Festiwal Pracy JOBICON
KIEDY? – 26 i 27 października 2022 r.
GDZIE? - online


O WYDARZENIU

  • Topowi pracodawcy na wyciągnięcie ręki

Popularne targi pracy w Krakowie są eventem, na którym można spotkać się z topowymi pracodawcami z całego kraju. To szansa, aby poznać szczegóły dotyczące zatrudnienia na interesującym stanowisku. Na targach można także dowiedzieć się, jakie są realia funkcjonowania konkretnej branży. Dzięki indywidualnym rozmowom z pracodawcami uczestnik zrozumie, jakie są ich oczekiwania. Podczas eventu można aplikować na wybrane stanowisko, zostawiając bezpośrednio u pracodawcy swoje CV.

JOBICON to nie tylko szansa na dotarcie do wymarzonych pracodawców. Targi pracy są także okazją do uczestnictwa w wielu eksperckich warsztatach edukacyjnych. Można dowiedzieć się, na czym polega efektywne szukanie zatrudnienia i na co trzeba zwracać uwagę podczas rekrutacji na konkretne stanowisko. Warto też wspomnieć o prelekcjach zaproszonych gości specjalnych, które mogą być inspiracją do wybrania konkretnej ścieżki zawodowej.

  • Konsultacje CV

Jednym z ważniejszych punktów Targów Pracy JOBICON są konsultacje dotyczące pisania CV. To świetna okazja, aby dowiedzieć się, co wpływa na skuteczność dokumentów aplikacyjnych. Bezpłatne wskazówki specjalistów pomogą zrozumieć, czym powinno wyróżniać się dobrze napisane CV i jakich błędów należy unikać. Konsultacje cieszą się dużą popularnością wśród uczestników JOBICON - korzystają z nich głównie studenci, którzy szukają swojej pierwszej pracy.

  • Symulacje rozmów kwalifikacyjnych

Rozmowa kwalifikacyjna to bez wątpienia jeden z najbardziej stresujących etapów rekrutacji. Warto odwiedzić JOBICON również z myślą o lepszym przygotowaniu się do spotkania z rekruterem. Na Targach Pracy odbywają się specjalne symulacje rozmów kwalifikacyjnych, dzięki którym można sprawdzić, jak w praktyce wygląda ten etap rekrutacji. Na JOBICONIE uczestnik dowie się, jak radzić sobie ze stresem oraz o czym należy pamiętać, aby w atrakcyjny sposób zaprezentować pracodawcy swoją kandydaturę.


REJESTRACJA
Rejestracja odbywa się poprzez stronę.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (liczba głosów: 1)
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego