EY rekrutuje! Pracę znajdzie nawet 200 absolwentów i studentów!

Data wydarzenia:
7 Marzec, 2014 (Cały dzień) - 7 Kwiecień, 2014 (Cały dzień)

Firma doradcza EY (dawniej Ernst & Young) rozpoczyna wiosenną rekrutację. Do 7 kwietnia 2014 roku kandydaci - studenci i absolwenci m.in. kierunków biznesowych, prawniczych, ścisłych i informatyki - mogą przesyłać swoje aplikacje.

EY zatrudni blisko 200 osób w sześciu biurach na terenie Polski: w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Poznaniu we Wrocławiu oraz po raz pierwszy w Łodzi. O wyborze najlepszych, nie przesądzą jedynie kwalifikacje kandydatów – będą się liczyć także kompetencje ‘miękkie’, których znaczenie w środowisku pracy jest równie ważne, jak przygotowanie merytoryczne.

Aby wziąć udział w procesie rekrutacyjnym, należy wypełnić formularz aplikacyjny dostępny na stronie do 7 kwietnia 2014 roku. Firmę oraz atmosferę w niej panującą można obserwować na funpagu.

Plakat promocyjny.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (3 votes)