Eliminacje Krajowe WorldSkills Poland 2021

Interesujesz się zagadnieniami chemicznymi? Weź udział w konkursie, którego zwycięzca zostanie zaproszony do reprezentowania Polski podczas międzynarodowych zawodów WorldSkills Szanghaj 2022.

CO? - eliminacje Krajowe WorldSkills Poland 2021
APLIKACJA DO: 12 kwietnia 2021 r.

O KONKURSIE
Głównym celem konkursu jest wyłonienie młodego mistrza fachu w konkurencji Technik Laboratorium Chemicznego. Zwycięstwo w eliminacjach daje możliwość zdobycia kwalifikacji do reprezentowania Polski podczas międzynarodowych zawodów WorldSkills Szanghaj 2022.

WorldSkills to międzynarodowe, cykliczne wydarzenie, którego zadaniem jest promowanie umiejętności zawodowych. To największe tego rodzaju zawody na świecie. Towarzyszą im rozmaite prezentacje, pokazy, wystawy, konferencje i seminaria branżowe. Konkursy mają zachęcić młodych ludzi do podnoszenia jakości swoich umiejętności zawodowych w ścisłej współpracy z pracodawcami, a także promować najnowsze rozwiązania w kształceniu i szkoleniu zawodowym.

Konkurs dedykowany jest uczniom oraz studentom, którzy interesują się zagadnieniami o tematyce chemicznej oraz ukończyli 18 lat i nie przekroczą 23 roku życia w dniu organizacji zawodów (październik 2022 r.).

Zaproszenie skierowane jest w szczególności do uczniów ostatnich klas szkół średnich oraz studentów krajowych uczelni wyższych, kształcących się na kierunkach chemicznych.

Aby zgłosić się do udziału w eliminacjach należy wypełnić formularz zgłoszeniowy kandydata znajdujący się na stronie oraz nagrać filmik z samodzielnie zaprojektowanym i przeprowadzonym doświadczeniem chemicznym. Zgłoszenie należy przesłać do 12 kwietnia 2021 r. za pośrednictwem platformy do współdzielenia plików na adres: j.konarska@skillspoland.pl.

Eliminacje Krajowe WorldSkills Poland 2021 odbędą się 28 maja 2021 r. w siedzibie Centrum Badawczo – Rozwojowego. Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji we współpracy z Grupą Azoty S.A.

Szczegółowe informacje znajdują się pod adresem.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)