Dzień z firmą Accenture Technology

Data wydarzenia:
18 Marzec, 2019 - 08:00 - 13:00

Informatyku! Spotkaj się z pracodawcą na Twoim Wydziale! Już w poniedziałek, 18 marca 2019 r., w strefie chill-out zagości firma Accenture Technology.

CO? – Dzień z firmą Accenture Technology
KIEDY? – 18 marca 2019 r., w godz. 8.00 -13.00
GDZIE? – Uniwersytet Śląski, Instytut Informatyki (Sosnowiec, ul. Będzińska 39)

Spotkanie odbędzie się w Accenture Zone - strefie chill-out zlokalizowanej naprzeciwko wejścia głównego do Instytutu Informatyki Uniwersytetu Śląskiego w godzinach 8.00 – 13.00.

W ramach wydarzenia uczestnicy będą mogli:

• spotkać się z przedstawicielami firmy i porozmawiać o aktualnych potrzebach rekrutacyjnych,
  • dowiedzieć się jaki jest charakter pracy w firmie,
  • skonsultować z rekruterami swoje CV,
  • wziąć udział w wykładzie „Dlaczego kariera w SQL jest ciekawą opcją dla Ciebie?”, który poprowadzi praktyk z firmy Accenture.

Wykład odbędzie się w auli B4 w godzinach 11.30 – 12.30.

Accenture jest globalną firmą świadczącą usługi z zakresu konsultingu, nowoczesnych technologii i outsourcingu.

Na wydarzenie nie obowiązują zapisy. Wstęp wolny! Zapraszamy!

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)