Dzień Otwarty w Kolegium Europejskim

Został tydzień do kolejnej edycji Dnia Otwartego w Kolegium Europejskim na warszawskim Natolinie! Odwiedź kampus, by odkryć piękną siedzibę i dowiedzieć się więcej o ofercie akademickiej, procedurze rekrutacyjnej i wielu dostępnych programach stypendialnych. Jeśli nie możesz przyjść osobiście, możesz dołączyć online podczas spotkań informacyjnych!

CO? – Dzień Otwarty w Kolegium Europejskim na warszawskim Natolinie
KIEDY? – 8 czerwca 2022 r.
GDZIE? - Kolegium Europejskie (Warszawa, ul. Nowoursynowska 84)

W programie Dnia Otwartego znajdą się: prezentacje oferty przez absolwentów Kolegium Europejskiego, zwiedzanie kampusu i Pałacu Natolińskiego z przewodnikiem oraz spotkania z obecnymi studentami.

PROGRAM:

• Prezentacje absolwentów Kolegium Europejskiego (na miejscu i przez Zoom):

11.00 | 14.00 | 17.00

• Punkt informacyjny:

• Zwiedzanie Pałacu Natolińskiego z przewodnikiem:

Kolegium Europejskie było pierwszą na świecie placówką akademicką, oferującą studia podyplomowe w zakresie spraw europejskich.

Kolegium Europejskie w Natolinie rozpoczęło działalność w Warszawie w 1992 roku, po historycznych przemianach w Europie, upadku komunizmu i wynikającego z nich procesu integracji kontynentu europejskiego.

Obecnie, dzięki dyplomowi advanced Master of Arts in European Interdisciplinary Studies, kampus w Natolinie znajduje się w czołówce uczelni prowadzących studia na temat nowych wyzwań i obszarów działań Unii Europejskiej. Przyciąga w ten sposób studentów z całego świata, poszukujących prawdziwie międzykulturowego doświadczenia oraz zainteresowanych karierą międzynarodową.

SPOSÓB REJESTRACJI
Rejestracja na spotkanie stacjonarne.

Rejestracja na spotkanie online.