Dzień otwarty w firmie Capgemini

Data wydarzenia:
12 Maj, 2011 - 09:30 - 12:00

Capgemini IOS Polska ma przyjemność zaprosić studentów Uniwersytetu Śląskiego na Dzień Otwarty, który będzie miał miejsce 12 maja 2011 roku, w siedzibie firmy w Katowicach, w biurowcu „Altus” przy ul. Uniwersyteckiej 13.

Capgemini to jedna z największych firm konsultingowych na świecie, lider w świadczeniu zintegrowanych usług doradczych, informatycznych i outsourcingowych. Polski zespół to ponad 4000 specjalistów: ekspertów z zakresu doradztwa strategicznego, transformacji przedsiębiorstw, technologii informatycznych oraz outsourcingu informatyki i procesów biznesowych (ITO i BPO).

Plan ramowy Dnia Otwartego:

9.30 – powitanie gości w siedzibie Firmy Capgemini

9.45 – spotkanie w sali konferencyjnej i pokaz krótkiego filmu o specyfice pracy Capgemini / uwaga! Scenariusz i wszyscy aktorzy to pracownicy firmy!

10.00 – „Office Tour”, czyli krótka wycieczka, w trakcie, której uczestnicy będą mieli okazję zobaczyć pracę popularnych „Service Desk’ów” od przysłowiowej podszewki (atrakcją dodatkową będzie pokaz multimediów).

10.45 – spotkanie z pracownikami Capgemini, którzy opowiedzą o specyfice swojej pracy i swojej ścieżce kariery

11.15 – spotkanie ze specjalistami ds. rekrutacji, którzy w przystępny sposób przybliżą tajniki rekrutacyjne.

W trakcie całego przedsięwzięcia, planowane są rozliczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Dzień Otwarty Capgemini IOS Polska gwarantuje profesjonalne prezentacje, sesje ze specjalistami, przyprawione dozą dobrego humoru.

Rejestracja: dniotwarte.pl@capgemini.com

Zapraszamy serdecznie!