Dojrzewalnia Talentów - Program Management Trainne

Pokaż w kalendarzu: 
0

Uprzejmie informujemy o możliwości składania aplikacji do Programu Management Trainne - Dojrzewalnia Talentów firmy Jeronimo Martins Dystrybucja.

Dojrzewalnia Talentów - Program Management Trainee to szansa dla absolwentów i studentów ostatnich lat studiów, którzy pragną rozwijać swoje umiejętności, skonfrontować wiedzę i doświadczenie zdobyte w trakcie edukacji z rzeczywistością biznesową, a przede wszystkim dla tych, którzy chcą dojrzeć do roli przyszłego menedżera.

W procesie rekrutacji poszukiwane są osoby, które w przyszłości będą tworzyć i realizować strategię rozwoju firmy. Stażyści, nie tylko w trakcie Programu, ale i po jego zakończeniu, biorą udział w ciekawych projektach i szkoleniach, mają szansę współpracować z doświadczonymi menedżerami. Kompleksowy plan szkolenia pozwala im poznać nowoczesną organizację "od podszewki" i zdobyć cenne doświadczenia, które zaowocują w przyszłości.

Proces rekrutacyjny:

  • Selekcja formularzy aplikacyjnych.
  • Rozmowa telefoniczna sprawdzająca poziom znajomości języka angielskiego.
  • Dwudniowe spotkanie, podczas którego kandydaci odbędą indywidualną rozmowę z menedżerami JMD, a następnego dnia wezmą udział w sesji Assessment Centre. Ten etap odbędzie się w Warszawie.
  • Ostatni etap to panel finałowy z Członkami Zarządu JMD i przedstawicielami Zarządu z Portugalii. Podczas panelu odbywają się dyskusje grupowe, każdy z kandydatów ma też swoje pięć minut podczas spotkania "oko w oko" z Zarządem. Spotkanie odbywa się w języku angielskim.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Twoja ocena: Nic Średnia: 1 (liczba głosów: 1)
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego