Dni otwarte Arche Consulting

Szukasz pracy? A może myślisz o tym, żeby zostać rekruterem? Weź udział w dniach Dniach Otwartych Arche Consulting i przyjrzyj się rekrutacji od każdej strony!

CO? - Dni Otwarte Arche Consulting
KIEDY? - 18 października 2022 roku
GDZIE? - online

W ramach Dni Otwartych firma przygotowała aż 5 paneli tematycznych (online) oraz - cieszące się ogromną popularnością - konsultacje 1:1 z rekruterami Arche. Podczas wydarzenia Arche Consulting będzie wspierać w poszukiwaniach pracy, dzielić się swoim doświadczeniem i pokazywać jak „od środka" wygląda proces rekrutacyjny.

Panele tematyczne dzięki którym Studenci będą mogli pozyskać wiedzę nt. procesów rekrutacyjnych oraz lepiej przygotować się do pierwszych zawodowych doświadczeń:

• ABC rekrutacji - na co zwrócić uwagę przed spotkaniem z przyszłym pracodawcą?
  • Rozmowa o pracę bez zająknięcia - jak nie dać się zaskoczyć?
  • Jak zostać rekruterem? Rozwijaj się różnych branżach!
  • Kariera w księgowości - czy i dlaczego warto wybrać ten zawód?
  • Wyróżnij się na rynku pracy - zbuduj markę osobistą!

KONSULTACJE (1:1) Z REKRUTEREM ARCHE to dobra okazja, aby zetknąć się z tematem rekrutacji, porozmawiać z profesjonalistą, zadać mu nurtujące Cię pytania oraz przeanalizować swoje CV czy też dotychczasowe procesy rekrutacyjne.

Można porozmawiać z Rekruterem online/telefonicznie lub odwiedzić katowickie biuro firmy w godzinach 9:00 - 16:00.

Uczestnictwo w wydarzeniu jest w pełni bezpłatne.

ARCHE CONSULTING to firma działająca na rynku od 12 lat! Prowadzi projekty rekrutacyjne, doradcze i szkoleniowe dla różnorodnych pod kątem wielkości i kapitału firm.

Wszystkich zainteresowanych tematem rekrutacji.

Na poszczególne wydarzenia obowiązują zapisy. Więcej informacji oraz linki do zapisów znajduje się na stronie wydarzenia.