Deloitte x Google Cloud Alliance

Czy wiesz, która marka jest globalnym liderem w gronie dostawców danych i analityki dla Google? Przyszłoby Ci do głowy, że Google chce w najbliższych latach przeszkolić aż 40 mln osób z umiejętności chmurowych? A może chcesz dowiedzieć się, dlaczego certyfikaty Google Cloud Platform są jednymi z najlepiej płatnych w branży? Wykaż się ciekawością cloudowego świata i dołącz do Deloitte x Google Cloud Alliance, webinaru online z udziałem wieloletnich ekspertów Deloitte oraz GoogleCloud.

CO? - Deloitte x Google Cloud Alliance
KIEDY? - 17 listopada 2022 r. o godzinie 18.00
GDZIE? – www

Osoby, które chcą dowiedzieć się jak zostać architektem własnej przyszłości zapraszamy do udziału w webinarze Deloitte x Google Cloud Alliance, w trakcie którego ekspertci Deloitte oraz GoogleCloud pokażą współpracę prosto z chmur.

Warta miliardy marka, która stworzyła internet w obecnej formie, a także globalna współpraca w obszarze danych i analityki, czeka właśnie na uczestników. Razem z 30-dniowym dostępem do szkoleń Google Cloud.

Deloitte to międzynarodowa sieć spółek handlowych świadczących usługi doradcze i audytorskie.

• Studentów i absolwentów kierunków informatycznych, technicznych lub biznesowo-analitycznych,
  • osób zaciekawionych możliwościami Google Cloud,
  • kandydatów poszukujących nowych kierunków rozwoju.

Rejestracja odbywa się poprzez stronę.