Debata „Jak z sukcesem wejść na rynek pracy?” i warsztaty

Data wydarzenia:
4 Grudzień, 2014 (Cały dzień)

W dniu 4 grudnia 2014 r. o w auli im. Kazimierza Lepszego w Rektoracie Uniwersytetu Śląskiego odbędzie się debata „Jak z sukcesem wejść na rynek pracy?”, warsztaty „Rekrutacja bez tajemnic: jak sprawić, żeby każdy chciał Cię zatrudnić?” i „Sztuka prezentacji: spraw, by inni Cię słuchali”, a także konkurs wiedzy o finansach.

Debata „Jak z sukcesem wejść na rynek pracy?” rozpocznie się o godz. 11:00 w auli. Wezmą w niej udział następujący paneliści:

• Janusz Dramski, manager (AIP Business Link Katowice);
  • Agnieszka Dunaj, kierownik Biura Karier (Uniwersytet Śląski);
  • Joanna Grzeszkowska, manager ds. rekrutacji i marketingu rekrutacyjnego (Citi Handlowy);
  • Anna Urbanowicz, recruitment manager (Capgemini).

W tym czasie, również o godz. 11:00 w auli, odbędzie się konkurs wiedzy o finansach. Inicjatywa ma na celu upowszechnianie wiedzy na temat ekonomii i finansów. Zadaniem uczestników będzie rozwiązanie testu jednokrotnego wyboru z tematyki wiedzy o finansach.

Uczestnicy spotkania będą także mogli wziąć udział w warsztatach kompetencyjnych:

• „Rekrutacja bez tajemnic: jak sprawić, żeby każdy chciał Cię zatrudnić?”, godz. 13:45, sala 142 (sala Rady Wydziału Nauk Społecznych UŚ);
  • „Sztuka prezentacji: spraw, by inni Cię słuchali”, godz. 13:45, sala 61 (rektorat).

Zgłoszenia na warsztaty należy przesyłać na adres e-mail: 1milion@us.edu.pl.
Liczba miejsc jest ograniczona.

Organizatorami wydarzenia są Fundacja Kronenberga przy Citi Handlowy oraz Uniwersytet Śląski. Gospodarzem wydarzenia będzie JM Rektor Uniwersytetu Śląskiego prof. dr hab. Wiesław Banyś. Wydarzenie poprowadzi dziennikarz Maciej Zdziarski.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (3 votes)