Cykl szkoleń firmy PwC "Steer Your Career"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Przejmij stery i weź udział w cyklu szkoleń skierowanych do studentów Uniwersytetu Śląskiego dotyczących kluczowych umiejętności wymaganych na rynku pracy.

Steer Your Career to trzy spotkania warsztatowe w formule online organizowane przez PwC SDC we współpracy z Kołem Naukowym Students’ Business Centre UŚ.
 


CO? – cykl szkoleń firmy PwC "Steer Your Career"


O INICJATYWIE
Harmonogram:

  • Time Management (szkolenie prowadzone w j. angielskim)
    05.04.2022 r. godz. 16.00-18.00

Podczas szkolenia uczestnik pozna narzędzia, które pomogą mu w organizacji czasu, tajniki priorytetyzacji zadań i zarządzania uwagą. Dowie się, co najczęściej stoi na przeszkodzie w efektywnej organizacji i jak temu zapobiec.

  • Social Power Skills: Mindful communication (szkolenie prowadzone w j. angielskim)
    07.04.2022 r. godz. 16.00-18.00

Komunikacja wspiera rozwój kompetencji społecznych i jest podstawowym narzędziem współpracy. Podczas tego szkolenia uczestnik dowie się, jak komunikować się w sposób jasny i efektywny, jak odbierać komunikaty od innych i unikać nieporozumień.

  • Excel: Tips & Tricks (szkolenie prowadzone w j. polskim)
    08.04.2022 r. godz. 11.00-13.00

Podczas warsztatów zostaną omówione podstawowe i zaawansowane funkcje programu Excel wraz ze wskazaniem ich praktycznego zastosowania. W programie przewidziano również ćwiczenia, podczas których uczestnik sprawdzi nowo nabyte umiejętności.


O ORGANIZATORZE
W Polsce PwC zatrudnia zespół ponad 6000 osób specjalizujących się w doradztwie biznesowym, technologicznym, prawno-podatkowym oraz audycie.


SPOSÓB APLIKACJI
Aplikacja odbywa się poprzez stronę.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (liczba głosów: 1)
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego