Cykl spotkań z firmą Global BD Trading Sp. z o.o.

Data wydarzenia:
29 Październik, 2013 - 08:00 - 16:00
30 Październik, 2013 - 11:00 - 15:00

Zapraszamy do udziału w cyklu spotkań z przedstawicielami firmy Global BD Trading Sp. z o.o.

Już 29 października 2013 roku w godzinach 8.00-16.00 w Instytucie Matematyki każdy zainteresowany tematyką tradingu będzie mógł porozmawiać z reprezentantami firmy Global BD Trading, specjalizującej się w handlu instrumentami finansowymi na polskich oraz amerykańskich rynkach giełdowych.

Firma oferuje zatrudnienie w bardzo atrakcyjnym, a zarazem mało znanym zawodzie Tradera, którego rola opiera się na handlu akcjami na światowych rynkach finansowych.

Podczas spotkania firma przedstawi aktualne oferty pracy, zaprezentuje informacje o firmie i dostępnych stanowiskach, rozpowszechni materiały promocyjne.

Stoisko firmy ustawione będzie w holu głównym Instytutu Matematyki (Katowice, ul. Bankowa 14) – wejście od strony budynku Altus.

******

A ponadto, dnia następnego czyli 30 października 2013 roku w godzinach 11.00- 15.00 odbędzie się szkolenie „Strategie inwestycyjne – Inwestor z Wall Street”.

Szkolenie odbędzie się w auli K. Lepszego w Rektoracie UŚ przy ulicy Bankowej 12.

Podczas szkolenie zostaną poruszone następujące kwestie  :

• Sprawdzone strategie inwestycyjne na rynkach akcji,
  • Money Management,
  • Żelazne zasady w handlu akcjami,
  • Ucinanie strat,
  • Jak przygotować się do sesji,
  • Analiza techniczna a analiza fundamentalna,
  • Symulacja zagrań - interakcja z studentami,
  • Narzędzia skutecznego inwestora.

Zapisy na szkolenie ruszają 23 października 2013 roku i odbywają się drogą telefoniczną pod numerem 32 359 20 32. Liczba miejsc jest ograniczona.

Udział w szkoleniu jest równoznaczny z akceptację regulaminu.

Zapraszamy do udziału!

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (4 votes)