Citi Poland Virtual FinTech Hackathon

Chcesz rozwijać się w obszarze IT? Interesuję Cię branża FinTech? Weź udział w wydarzeniu Citi Poland Virtual FinTech Hackathon!

CO? - Citi Poland Virtual FinTech Hackathon
APLIKACJA DO: 2 czerwca 2022 r.

Citibank Europe, we współpracy z Citi University Partnerships in Innovation & Discovery (CUPID) Program szukają osób zainteresowanych obszarem FinTech, które chciałyby wziąć udział w tygodniowym, wirtualnym hackathonie. W programie również innowacyjne i angażujące szkolenia, aby wesprzeć profesjonalny rozwój uczestników i uczestniczek.

W trakcie 5-dniowego wydarzenia uczestnicy będą mieli szansę, by sprawdzić swoje umiejętności pracując nad realnym, biznesowym wyzwaniem. W trakcie trwania hackathonu uczestnik może liczyć na wsparcie ekspertów Citi, biorąc udział w spotkaniach networkingowych lub wirtualnych konsultacjach.

Do wygrania przyspieszona ścieżka rekrutacyjna i atrakcyjne nagrody:

• 1 miejsce: Konsola Playstation 5
  • 2 miejsce: Hulajnoga elektryczna SEGWAY Ninebot Kickscooter
  • 3 miejsce: Dron DJI Mini 2

Zapisy trwają do 2 czerwca 2022 r., do godziny 23:59. Rejestracja odbywa się poprzez stronę.