Cisco Finance University - bezpłatne warsztaty z finansów

Brakuje Ci prawdziwego świata finansów? Wyjdź poza teorię i zdobadź praktykę podczas bezpłatnych warsztatów organizowanych przez firmę Cisco.

CO? - Cisco Finance University - bezpłatne warsztaty z finansów dla studentów
APLIKACJA DO: 27 listopada 2017 r.

Firma Cisco już po raz drugi uruchamia serię warsztatów poświęconych różnym aspektom finansów. Podczas 4 spotkań studenci będą uczestniczyli w rozwiązywaniu przykładów zaczerpniętych z codziennej pracy pracowników z 7 działów finansowych obecnych w siedzibie firmy w Krakowie.

Udział w wydarzeniu to szansa na sprawdzenie swojej wiedzy w praktyce oraz poszerzenie horyzontów finansowych.

Warsztaty prowadzone są po angielsku.
Po 7 warsztatach zaplanowano również sesję na temat budowania kariery we wczesnym jej stadium (Early Career Network).

Cisco jest światowym liderem w zakresie IT i sieci.

Wydarzenie skierowane jest do studentów 4 i 5 roku.

Formularz aplikacyjny można pobrać na stronie.

Więcej informacji znajduje się na stronie firmy.