Bright Your Future: warsztaty otwarte "Podstawy Finansów Osobistych"

Planowanie własnego budżetu to dla Ciebie czarna magia? Masz poczucie, że nie zawsze potrafisz zapanować nad swoimi wydatkami? Jeśli chcesz nauczyć się, jak zarządzać swoimi finansami i jakich błędów nie popełniać, weź udział w otwartych warsztatach "Podstawy Finansów Osobistych", organizowanych w ramach programu Bright Your Future!

CO? - warsztaty otwarte w ramach programu BYF: "Podstawy Finansów Osobistych"
KIEDY? – 27 października 2022 r., 15:00
GDZIE? – online (platforma MS Teams)

W ramach programu Bright Your Future realizowanego przez Enactus Poland i Standard Chartered Foundation organizowany jest warsztat otwarty dotyczący Podstaw Finansów Osobistych. Warsztat odbędzie się 27 października o godzinie 15:00 w formule ONLINE na platformie Teams.

Podczas warsztatu zaprezentowane zostanie na czym polega planowanie przyszłości własnych finansów, jak uniknąć błędów i zapanować nad wydatkami. Pokazane będą również narzędzia, które na początek pozwolą zobaczyć, na co wydajemy nasze pieniądze i dlaczego warto oszczędzać.

Na koniec uczestnicy zapoznają się z zastosowaniem finansów w biznesie na podstawie prostego przykładu, a po warsztacie studenci dowiedzą się czym zajmuje się Enactusie i dlaczego warto do nich dołączyć.

Prowadzącym warsztat będzie Marek Walczyński, Projekt Manager zajmujący się prowadzeniem projektów społecznie odpowiedzialnych w BIGRAM S.A., absolwent kierunku logistyka, obecnie Student kierunku inżynieria zarządzania II stopnia i Doktorant na Wydziale Inżynierii Zarządzania na Politechnice Poznańskiej.

Celem Programu #Bright Your Future jest zdobycie przez uczestników nowych kompetencji z zakresu przedsiębiorczości, które zwiększą szanse na zatrudnienie lub wiedzę niezbędną do założenia własnej działalności. Program skierowany jest szczególnie do osób, które w okresie pandemii utraciły zatrudnienie lub pogorszyły się możliwości.

Na spotkanie należy zapisać się przy użyciu LINKU.